Nasz dom znajduje jest na działce o powierzchni 420 m², ogrodzonej z liczną roślinnością. Na działce można zaparkować  2 samochody na utwardzonym podjeździe, (kompleks domków objęty jest nocnym dozorem).

Na miejscu korzystać mogą Państwo ze sprzętu ogrodowego: krzesła, stół, leżak oraz grilla.

W garażu znajduje się stół do gry w tenisa stołowego wraz z kompletnym wyposażeniem, kto nie chce lub nie umie grać w ping-ponga może spróbować celności grając w rzutki elektroniczne „Dart”.  Do dyspozycji gości mamy, w ramach ceny wynajmu, 2 rowery dla dorosłych oraz 1 młodzieżowy.
Opis domu:

Na parterze domu znajduje się salon kominkowy z dystrybucją ciepłego powietrza do pozostałych pomieszczeń, miejscem do wypoczynku i TV /dekoder POLSAT/, połączony  z aneksem kuchennym.

Kuchnia jest wyposażona  we wszystko co jest niezbędne do komfortowego pobytu /lodówka, kuchenki: gazowa i mikrofalowa, czajnik elektryczny i komplet naczyń). Z kuchni można wyjść na zadaszony taras i zejść do ogrodu.

Na dole umiejscowiona jest również łazienko-ubikacja /natrysk i umywalka z ciepłą wodą oraz wc/.

Na piętrze budynku znajdują się 3 sypialnie, 4, 3 i 2 osobowe, tutaj również znajduje się drugie wc.

Zapraszamy Państwa od maja do końca września w liczbie od 5 do max. 9 osób.  Cena wynajmu uzależniona jest od ilości osób wypoczywających oraz długości Państwa pobytu. Prosimy zaplanować pobyt od soboty do soboty. Doba pobytowa zaczyna się o godzinie 16.00 zaś kończy o godzinie 12.00